Jak na věc


zemspol české meziříčí, a.s.

Mléčná farma Lubina,spol. s r.o.

    ZEMSPOL STUDÉNKA, akciová společnost, je moravskoslezská zemědělská společnost založená v roce 1995. Rostlinnou a živočišnou výrobu doplňuje provozování dvou bioplynových stanic. ZEMSPOL STUDÉNKA a.s. je předním dodavatelem mléka v regionu, úspěšně chová celosvětově nejproduktivnější plemeno holštýnského mléčného skotu. Společnost obhospodařuje více než 2 300 hektarů zemědělské půdy a dodává elektřinu do sítě ČEZ.
    Web obsahuje základní informace o firmě, kontaktech a poskytovaných službách. Dále pak na www stránkách najdete hlavní sekci s rozdělením prodejních sortimentu a sice prvotně dle nabízených značek a následně dle účelových specifikací.
    Projekt Naše regiony – komunikační platforma a marketingové nástroje byl realizován za přispění prostředků ze státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj
    V detailních informacích a základním popisu o strojích a zařízeních na webu naleznete pak i odkazy na PDF soubor prospektu a soubor s technickými daty. Základní webové informace doplňují náhledy a fotografie jednotlivých strojů a zařízení.


Seznam nabízených certifikovaných produktů:

    ●  významný dodavatel v Moravském krasu●  kvalitní výrobky z vlastní produkce●  bohaté zkušenosti v našem oboru●  profesionální přístup zkušených pracovníků●  vysoká kvalita zpracování všech našich výrobků●  zajišťujeme vlastní rozvoz●  jsme držiteli mnoha prestižních ocenění●  agroturistika (přeprava turistů na koněbusech)●  služby a kooperace zemědělskou technikou●  servis osobních vozidel a nákladní doprava
    Od 13.12.2014 jsou stravovací zařízení povinna poskytovat informace o alergenech v potravinách dle nařízení EU č.1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům. Potravinová alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na určitou potravinu nebo její složku.
    Rozsáhlá www prezentace táborské firmy zabívající se dovozem, prodejem a servisem zemědělských strojů renomovaných značek.  Součástí projektu webu je administrační systém pro jeho kompletní správu a údržbu.
    V podnikové pekárně malého typu vyrábí zaměstnanci ZEMSPOL a.s. Sloup přes dvacet druhů čerstvých výrobků. Jedná se o známé pekárenské výrobky i speciality tohoto provozu.


Mléčná farma Lubina, spol. s r.o.

    Každý region v České republice má svůj vlastní neopakovatelný charakter, daný přírodním bohatstvím, kulturou a staletými tradicemi jeho obyvatel. Také výrobky a produkty pocházející z určité oblasti nesou část tohoto charakteru – je do nich vložena práce tamních řemeslníků a zemědělců i část jejich duše. Návštěvníkům pak nabízí specifickou pohostinnost a neopakovatelné zážitky.
    Mléčná farma Lubina,spol. s r.o. vznikla v roce 1993 se zaměřením na chov holštýnského skotu a produkci mléka. V současné době hospodaří na 1121 ha a ve dvou moderních stájích chová 860 ks krav. Denní produkce mléka se pohybuje v rozmezí 20000-22000 litrů mléka. Společnost zaměstnává 35 pracovníků.
    Společnost ZEMSPOL a.s. Sloup působí v oblasti Drahanské vrchoviny převážně v severní části Moravského krasu. Nadmořská výška v dané oblasti je 450 až 550 metrů. Jedná se spíše o sušší lokalitu.
    Naše dvě bioplynové stanice pracují na principu mokré fermentace, vyprodu­kovaný bioplyn je zdrojem čisté energie. Naše elektřina je dodávána do sítě ČEZ.
    Mléčná farma Lubina,spol. s r.o. vznikla v roce 1993 se zaměřením na chov holštýnského skotu a produkci mléka. V současné době hospodaří na 1121 ha a ve dvou moderních stájích chová 860 ks krav. Denní produkce mléka se pohybuje v rozmezí 20000-22000 litrů mléka. Společnost zaměstnává 35 pracovníků.


ZEMSPOL DEŠNÁ, s.r.o. se sídlem Dešná 19, 378 73 Dešná, IČ: 49017802 realizuje následující projekt:

    ZEMSPOL STUDÉNKA, akciová společnost, je moravskoslezská zemědělská společnost založená v roce 1995. Rostlinnou a živočišnou výrobu doplňuje provozování dvou bioplynových stanic. ZEMSPOL STUDÉNKA a.s. je předním dodavatelem mléka v regionu, úspěšně chová celosvětově nejproduktivnější plemeno mléčného skotu – holštýnský skot. Společnost obhospodařuje více než 2 300 hektarů zemědělské půdy a dodává elektřinu do sítě ČEZ.
    Firma ZEMSPOL, s.r.o. v roce 2014 rozšířila svou činnost a vybudovala menší stáj k ustájení koní. Koníci jsou ustájení v boxech a mají neomezený pohyb v několikahektarových výbězích.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00