Jak na věc


zkušenosti solar venti

Zkušenost č.1 Duanwood Red Reishi

    Většina zákazníků píše zkušenosti s produkty přímo do recenzí pod konkrétním produktem. Někdo nám napíše email, ale většinou se jedná o krátké – několik vět – poděkování. Minulý týden nám přišli dvě delší recenze, které se souhlasem pisatelů uvěřejňujeme.
    Otázka sexuality a početí potomků je stará jako lidstvo samo. Sexuální život ovlivňuje náš každý den a také další věci kolem. Nervové napětí a psychická přetíženost mají na náš sexuální život negativní vliv. Některé rostliny tradičně užívané v lidovém léčitelství nám mohou pomoci sexuální činnost účinně podpořit.
    Přečetla jsem si články o účincích Reishi na webových stránkách. Zajímalo mě to, tak jsem si řekla: „Zkusím, jestli je to pravda!“ A tak jsem si objednala Red Reishi.


1 komentář v “Dva dopisy zkušeností”

    Vyzkoušela jsem si, že 3 tablety Cordycepsu mají u mně pozitivní výsledky, fungují, zvládnu hodně práce, nejsem úzkostlivá, lépe se mi dýchá, v noci spím tvrdě a dobře, opravdu velký pokrok na to, že neberu zatím žádné prášky. Jen když tablety jsem vynechala, opět jsem byla unavená. Každopádně je to posun velký a jsem zvědavá jak dopadnou další odběry a spirometrie, zda bude vše lepší. Cordyceps a Hericium všem vřele doporučuji. Takže nástup účinku byl hned na počátku a věřím , že bude lepší a lepší.Chci si do zásoby objednat další balení, aby užívání plynule navazovalo.
    Dobrý den,chtěl bych Vám poděkovat za Vaše cenné rady. Užívám doplňky, které jste mi doporučila-Zen Thonic, AC Zymes, Nopalin-a opravdu to pomohlo. Cítím se lépe a na kontrole v nemocnici všechno v pořádku. Určitě si čas od času nějaký doplněk zase objednám. Ještě jednou dík
    Školní problémy u nedonošeného dítěteMoc Vás zdravím. Psala jsem Vám v březnu ohledně mé dcery Klárky, jistě si vzpomínáte. Chci Vám napsat, že Noni, které jste nám doporučila, má na Klárku ty nejlepší účinky. Je v pohodě, chodí ráda do školy, kde dostává samé pochvaly, dokonce i v psyc. poradně nevěřili, že udělala takový studijní pokrok.
    Naše zákaznice paní Marie nám poslala svou zkušenost s našimi doplňky stravy z reishi, o kterou bychom se s vámi rádi podělili. Přečtěte si, proč začala užívat reishi a jak jí pomohla!


„Řekla jsem si: ‚Zkusím, jestli je to pravda!‘“

    Ahoj,mám zhruba tříměsíční zkušenost se stravováním se dle své krevní skupiny (typ A) v oblasti kondiční naturální kulturistiky a také svého zdraví. vždy jsem měl problémy s trávením různých druhů potravin, především s mléčnými výrobky, často jsem měl překyselený žaludek a zahlenění v krku při konzumaci mé krvi nevyhovujících potravin. vlastně zahlenění a překyselení jsou reakcemi imunitního systému na takovéto nám nevyhovující potraviny, tělo nás samo učí. také jsem měl problémy s výkonem v posilovně, dlouhé dva měsíce jsem se nemohl na bench-pressu (tlaky nad hrudník) přehoupnout přes 80kg 3x3. po té, co jsem začal experimentovat se stravou dle krve, jsem ze začátku během tří týdnů zhubnul 5kg své váhy a byl silně energeticky vysílen, ale po této krátké době, kdy se mi odvedla většina kyselin nejen ze svalů, ale očistil se tak celý organismus, jsem vytlačil už 90kg 5x5, což mě doslova šokovalo. tělo si zvykalo na tuto novou stravu, začal jsem jíst více zásaditých druhů zeleniny a sla
    Chcem Vam velmi pekne podakovat za odpoved, a vobec za vsetko, za tieto krasne a mudre stranky, z ktorych sa vela ucim a neuveritelne mi pomahaju v situaciach, ktore by som inak nepochopila. Boh Vas zehnaj za Vasu prospesnu pracu, za pomoc tolkym ludom. Je predo mnou este dlha cesta, no Vy ste ako mudry a laskavy rodic drziaci moju ruku. DAKUJEM :)Gabika
    Reishi mi pomáhá i na paměť, tak jsem ji doporučila i známým a taky jsem ji doporučila kamarádce, která je velmi spokojená a bude užívat Extrakt zároveň se mnou. Její dcera prohlásila, že takového elánu neměla ani před dvaceti roky.


 „Cítila jsem se vitalnější, necítila jsem velké bolesti nohou, byly pohyblivější a lépe si mi i dýchalo”

    Zlatý stafylokok, lupénkaDobrý den,dle Vašeho doporučení se na Vás opět obracím s dotazem jak nyní pokračovat.Mamka užívá Chlorophyll a Noni a čaj Lapacho.Nevím, zda v důsledku těchto doplňků, nebo z jiného důvodu, každopádně lupénka je na polovině těla zaléčena, od pasu dolů má však stále červenofialové flíčky jako mapičky po zahojených bolácích, které se už nějak zahojit nechtějí. Během jarních měsíců prodělala virozu, ze které se poměrně dlouho léčila (asi 3 týdny), ale i to je dobré. Stále ale trpí nadváhou a ne zcela dobrou psychickou kondicí. Co mi doporučíte dál? LT
    Tak jsem se pak naštvala a řekla jsem si: „Musíš něco začít dělat sama.“ Každá rada byla drahá, ale vyplatilo se to. Koupila jsem si knížku Sám sobě doktorem od Jiřího Cingroše a začala se podle toho léčit. Nemoci pomalu odcházely a já byla čím dál lepší. Ale pořád tomu něco chybělo. Jsem ráda, že do toho přišel pan Štěpka. Začala jsem s Red Reishi. Již po čtrnácti dnech jsem se cítila jako znovuzrozená, plná elánu, a tak jsem pokračovala, přidala jsem Red Reishi Spor a zkoušela jsem.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

     Dobrý den,mrkněte, co znamená zánět slinivky, bylo to upozornění pro vás... pokud chcete, mohu udělat rozbor, pohled na vás, abyste věděl, z jakého důvodu jste tohle potřeboval (za penízky :-))Podívejte se na to, na co více slinivka ukazuje a jak ji podpořit.Je potřeba spravit trávení slinivky, aby se potrava, kterou sníte, dobře vstřebala a vy živiny byl schopen z tenkého střeva vstřebat. Pokud je stolice ok, pak bych vám doporučila dát si produkty z očisty slinivky, pokud není, přidat k nim ještě probiotika, aby se spravilo i střevo. Nejdůležitější z těch produktů je teď pro vás ZenThonic, který je protizánětlivý a vyloženě startuje slinivku, je to silný antioxidant, takže výborně regeneruje buňky. Ten otok lymfatických uzlin je právě od toho proběhlého zánětu, až se rozhýbe trávení, vstřebá se i otok. Ten lék s obsahem železa bych rozhodně nejedla, je to chemická věc, která zhoršuje trávení v tenkém střevě, do koše s tím :-) Železo je třeba užívat v vazbě, která je tělu vlastní, ji
    K přípravkům jsem byla trochu skeptická, ale přesto jsem si je objednala, chtěla jsem už něco co mi pomůže fungovat. Po obdržení přípravku jsme si hned večer dala 3 kapsle do teplé vody, jelikož před tím jsem se cítila hodně slabá, měla jsem bolesti. Nechtěla jsem tomu věřit, ale do 30 min. jsem se cítila vitalnější, necítila jsem velké bolesti nohou, byly pohyblivější a lépe si mi i dýchalo. Byla jsem překvapená. Druhý den jsem si dala jednu tabletu z každého přípravku, ale ten účinek už nebyl tak velký a cítila jsem i únavu.


Zkušenost č. 2 Cordyceps a Hericium

    Bušení srdce, panická poruchaChtěla bych mnohokrát poděkovat Empatii, a to zejména paní Milušce Matoušové. Před časem jsem se k ní obrátila s prosbou o radu, jak mám zvládat své psychické a fyzické problémy. Už spoustu let je mou společnicí panická porucha. Vždycky jsem před ní utíkala, zavírala se před světem, snažila jsem se vyhýbat situacím a místům, kde se mi panika spouštěla... Sama jsem věděla, že to není dobré, ale nevěděla jsem, jak jinak ty situace řešit. Paní Miluška udělala jednu důležitou věc - ukázala mi jiný úhel pohledu na tento problém, totiž že panika není něco, před čím se mám schovávat, ale naopak - je to výzva překonávat strach. Ze začátku jsem to moc nechápala, ale pak to někde uvnitř mě seplo a já si s paniku začala brát jako dobrou učitelku. V praxi to znamená, že když jsem měla někam jít nebo jet a bylo mi před tím nedobře a nechtělo se mi tam, řekla jsem si: "To je dobrá příležitost. Zkusím tam jít a uvidím, co se bude dít, jak budu reagovat a jestli se mi poda
    Cordyceps jsem začla užívat od 22. 1. 2018. Objednala jsem si jej z důvodů dlouhodobé velké únavy, vyčerpání, bolesti kloubů a svalů, bolesti páteře a dušnosti . Jsem na prac.neschopnosti a lékaři zjišťují , zda se jedná o únavový syndrom, zjišťují zda nemám borelie, toxoplazmózu, chlamydie a jiné onemocnění. Navíc jsem se dozvěděla, že mi plíce fungují na 52 %. Celkově z mého zdravotního stavu jsme už byla zoufalá.
    Teď jsem po zdravotní stránce skoro zdravá, jen záda mě trápí, ale to jsou asi následky po úraze. Jsem však spokojená, nemám různé nemoci, jen štítnou žlázu, odvápnění, hlavně páteř. Vaše Red Reishi Extrakt i Spor budu nadále užívat ještě alespoň dva roky.
    Bývala jsem hodně nemocná, každý mi říkal: „Až budeš v důchodu, budeš zdravá.“ Jenže se tak nestalo, a to jsem se doktora ptala, proč to tak není. Odpověděl: ,,To byste nesměla mít v papírech takové nemoci.“ Zkrátka, jen se tomu zasmál, že u mě to nejde.


„Nejsem úzkostlivá, lépe se mi dýchá, v noci spím tvrdě a dobře”

    Naše zákaznice paní Marťáková nám poslala svou zkušenost s našimi doplňky stravy z cordycepsu a herciia, o kterou bychom se s vámi rádi podělili. Přečtěte si, proč začala užívat cordyceps a jak jí pomohl!


„Objednala jsem si jej z důvodů dlouhodobé velké únavy“

    Přírodní léčba nás učí přemýšlet! A tak volám své drahé mamince, že přijde balíček z České Lípy asi kolem 7 tisíc. Sedum ticíc?! Copak to je? A nebude se to třískat mezi sebou? Mami nebude, jsou to vitamíny, pro dva lidi na 3 měsíce. Tak si spočítej kolik to vychází na 1 měsíc. 1000 korun měsíčně do sebe investovat myslím, že je super.A jsme zase u toho. Je to 'volba'. Někdo si řekne, že jsem asi praštěná, že strkám peníze do nějakejch vitamínu. Já se taky divím, že dávají peníze za jídlo,které se nedá jíst, za hormony, za brufeny, za dovolenou na Hawai.Moje maminka má v datu narození 3 šestky a dvě izolované jedničky. Čím více jsem se já otevírala jako žena (náruč, pohlazení, povídání, pusinky) tím více se otevírala ona. Po všech těch soubojích spolu máme ten nejkrásnější vztah, co jsme kdy měly. Nesoudit ale přijmout. Přijmout ji jaká je. S veškerou láskou...Tak lehce se to napíše a pak když lekce a trenér uhodí, jak moc je potřeba právě toho pochopení. Škola no...Že ženy mají svět,


„Kamarádka neměla tolik elánu ani před 20 roky“

    StrachMilá Empatie,Chodím od 40 k srdcaři, jelikož máme problém v rodině ze strany otce(infarkt). Beru Concorde (aritmie srdce) a Sortis(tlak). Byla jsem nedávno na CTečku ohledně problémy s dýcháním. Prý mám astma. Sebemenší námaha mi způsobuje bušení a zadýchávání se. Já si myslím, že to mám ze stresu, mám to teď nějaké nevyrovnané..pořád mám v sobě nějaký vnitřní strach nebo co...Po jaterní očistě mi bylo lépe, ale přišel začátek práce a vrátilo se to..CHCI se sebou něco dělat. Pořád se učím SE MÍT RÁDA, ale asi se mi to nedaří. Lidi mne sice rádi mají, ale já potřebuji lásku někoho jiného.Jsem zasekaná a ztvrdlá jak kámen. K tomu všemu ještě bolí nohy, jako by se mi nechtělo kráčet životem dál. Začala jsem chodit cvičit alespoň dvakrát týdně. Snažím se brát vše ,co se kolem děje s nadhledem, ale se svou citlivou povahou to mám těžší. Okolní dění se mi prostě nějakou škvírečkou do dušičky dostane a můj vnitřní senzor začne pracovat. ...moc Vám děkuji předem za pomoc, srdečně zdraví
    Během dne jsem měla ataky slabosti, mravenčení, totální vyčerpání. Vylekalo mě to, a začala jsem mít úzkosti a deprese, chtěli mi dát antidepresiva, ale odmítla jsem. V noci jsem nemohla usnout a spát. 19.1.2018 jsem si sedla k PC a zapsala jsme do vyhledávače „únava“, a narazila jsem na přípravek Cordyceps a Hericium.
    Užívejte tedy:Strong Bones - 2-2-2 po jídle - stabilizuje psychiku, posílí funkci srdce, odstraní astma, zlepší dýchání. Rhodiolin - 1-1-1 - antistresová bylinka pro vás velmi důležitá, díky stresu máte vysoký tlak, dávkování 1-1-1 po jídle. Coenzym sublinqual - 1-1-0 rozpustit pod jazykem, harmonizuje činnost srdce, zlepšuje dýchání. Z bylin srdečník, hloh a gingko - 3x15 kapek od každého do jedné sklenice s vodou. Dopoledne vypít 1/2 litru čaje Kardian, odpoledne 1/2 litru čaje Ledviny, 3x denně vypít 1/4 litru čaje Hepatik, denně vypít 1/2 litru čaje Emanace.


„Po 14 dnech jsem se cítila jako znovuzrozená“

    Sníženou štítnou žlázu jsem “zdědila” po své mamince. V jeden moment jsem se ale rozhodla, ze si ji vyléčím a budu zdravá. Trošku mi to sice trvalo, po několika experimentech jsem ale přišla na to, že mi pomáhá zapojit selský rozum a hlavně poslouchat své tělo. Od lékaře jsem měla od 13ti let předepsaný Euthyrox 50. Brala jsem ho, ale hodně mi to vadilo, nemám obecně léky ráda, nikdy jsem nebrala ani antikoncepci, nicméně po úplném vysazení jsem byla tak obrovsky unavená, že to nebylo možné bez něj být. Naštěstí se mi v jeden okamžik podařilo objednat na manuálni lymfatické masáže, kůra 7 mi masáží a pití 2,5 litru vody, lymfatický čaj, spolu s cvičením jógy (existují výborná cvičení na urovnání hormonální hladiny), zmenšily zvětšenou štítnou žlázu, která už je vidět minimálně. K tomu jsem jeste nasadila Ocean 21 a snížila jsem si dávku předepsaných hormonů na 25, což je už úplné minimum. Nechtěla jsem náhle vysadit, neboť jsem s tím neměla dobrou zkušenost. Důležité je ale nekombinova


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00