Jak na věc


způsob vázání tunelové šály

ePlatba pro eKonto poskytovaná Raiffeisenbank

    Tento způsob úhrady je pouze pro klienty GE Money Bank. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Pokud je platba uskutečněna do 18 hodin, je běžně připsána na náš účet během několika minut. Při uskutečnění platby po 18 hodině nebo o víkendu je platba uskutečna následující pracovní den.
    Jelikož se snažíme na objednávky betonu reagovat rychle a zajistit tak dodávku betonu v co nejkratší možné době, uzpůsobili jsme tomu také metody platby. Aktuálně máte možnost zvolit ze tří metod úhrady platby za objednávku betonu a jeho dopravu:
    Tento způsob úhrady je pouze pro klienty České spořitelny. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Tato platba je běžně připsána na náš účet během několika minut.
    Tento způsob úhrady je pouze pro klienty Fio banky. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Tato platba je běžně připsána na náš účet během několika minut.
    Platba v hotovosti probíhá přímo na stavbě po příjezdu domíchávače nebo nákladního auto. Platba je prováděna přímo řidiči, který Vám beton přiveze oproti předání příjmového pokladního dokladu.


PLATBA 24 poskytovaná Českou spořitelnou

    Tento způsob úhrady je pouze pro klienty mBank (BRE BANK SA). Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Tato platba je běžně připsána na náš účet během několika minut.
    Pokud vlastníte platební kartu Visa, Maestro nebo MasredCard, která umožňuje platbu na internetu, je tato varianta zřejmě tou nejrychlejší a nejpohodlnější způsobem platby. Tato platba je prováděny pomocí platební brány České spořitelny a veškerá komunikace s touto platební bránou probíhá se zabezpečením SSL. Transakce je potvrzována Vaší bankou. Proto v případě zamítnutí transakce se prosím obracejte přímo na Vaší banku.
    Po vyskladnění objednávky Vám na e-mail zašleme faktura obsahující informace potřebné pro provedení platby. Peníze můžete buď převést z jiného bankovního účtu, zaslat poštovní poukázkou typu A nebo vložit na náš účet v hotovosti. Zboží Vám bude zasláno ihned po obdržení platby. V tomto případě ušetříte za dobírečné, ale termín odeslání bude delší.


mPeníze poskytovaná mBankou (BRE BANK SA)

    Tento způsob úhrady je pouze pro klienty Komerční banky. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Tato platba je běžně připsána na náš účet během několika minut.
    Tento způsob úhrady je pouze pro klienty Raiffeisenbank. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Tato platba je běžně připsána na náš účet během několika minut.
    Tento způsob úhrady je pouze pro klienty Sberbank CZ. Po odeslání Vaší objednávky budete automaticky přesměrováni na stránky Vaší banky, kde po přihlášení pouze potvrdíte předvyplněnou platbu. Pokud je platba uskutečněna do 18 hodin, je běžně připsána na náš účet během několika minut. Při uskutečnění platby po 18 hodině nebo o víkendu je platba uskutečna následující pracovní den.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00