Jak na věc


zpracování cenových map pozemků ústí nad labem

PROHLÁŠENÍ O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    Tyto sociální pluginy nejsou spravovány Správcem, který tak není odpovědný za případné zpracování osobních údajů výše uvedenými provozovateli (správci) těchto pluginů nebo webových stránek, na které odkazují ani za jejich funkčnost či případné škody, které by jimi mohly být způsobeny.
    Pro tepelné zpracování zápustkových výkovků využíváme průběžné linky tepelného zpracování. Nejen pro naše výkovky, ale i pro externí zakázky disponujeme také univerzální kalírnou, kde vám naši odborníci nabídnou pro vaše díly vhodné tepelné zpracování. Pro speciální jakosti oceli realizujeme i řízené ochlazování z kovací teploty – BY žíhání.
    Zpracování osobních údajů podle tohoto článku bude provádět Správce sám anebo tímto pověří třetí osobu jako zpracovatele. V případě, kdy bude objednané zboží na základě žádosti zákazníka doručováno na adresu uvedenou v objednávce, poskytne Správce osobní údaje zákazníka také příslušnému přepravci.
    podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.


›O nás› Kamenná prodejna› Facebook› VOP společnosti DENNY SHOP s.r.o.› Prohlášení o zpracování osobních údajů ›Vrácení, výměna, reklamace› Vzorový formulář odstoupení od smlouvy

    Obsah newsletteru může být personalizován na základě poskytnutých údajů a dalších údajů pro personalizaci obsahu, které Správce zjistí z chování návštěvníka na webových stránkách, případně newsletteru.
    Společnost DENNY SHOP s.r.o., IČO: 063 82 673, se sídlem Vídeňská 545/76, Kunratice, 148 00 Praha 4, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 281298, (dále jen „Správce“).
    - soubory ukládání nastavení bezpečného vyhledávání- soubory sloužící ke sledování počtu návštěvníků na stránce a doby jejich návštěvy- soubory sloužící k usnadnění registrace nových služeb- soubory sloužící k ochraně dat návštěvníků- soubory sloužící k výběru a nastavení relevantních reklam
    Poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány do doby odvolání uděleného souhlasu. Zpracování osobních údajů podle tohoto článku bude provádět Správce sám anebo tímto pověří třetí osobu jako zpracovatele.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00