Jak na věc


zpracování cenových map pozemků ústí nad labem

›O nás› Kamenná prodejna› Facebook› VOP společnosti DENNY SHOP s.r.o.› Prohlášení o zpracování osobních údajů ›Vrácení, výměna, reklamace› Vzorový formulář odstoupení od smlouvy

    Poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány do doby odvolání uděleného souhlasu. Zpracování osobních údajů podle tohoto článku bude provádět Správce sám anebo tímto pověří třetí osobu jako zpracovatele.
    podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.
    Pokud má návštěvník webové stránky Správce zájem o zasílání newsletteru a jiných reklamních sdělení, poskytne za tímto účelem Správci souhlas se zpracováním osobních údajů. V takovém případě bude Správce za těmito účely zpracovávat poskytnuté osobní údaje návštěvníka, a to vždy minimálně v rozsahu e-mailové adresy. Pokud návštěvník webové stránky poskytne rovněž své identifikační údaje (jméno, příjmení, adresa, telefon, osobní www, facebookové či jiné stránky, informace o zvířatech návštěvníka atd.), zpracovává Správce za uvedenými účely i tyto údaje. Bez udělení souhlasu není zasílání newsletteru Správce možné.


PROHLÁŠENÍ O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

    V případě nákupu zboží na webové stránce www.stastnepacky.cz je Správce rovněž v pozici prodávajícího předmětného zboží. S ohledem na tuto skutečnost bude Správce zpracovávat osobní údaje zákazníka v následujícím rozsahu: jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefon a adresa pro doručení zboží.
    - soubory ukládání nastavení bezpečného vyhledávání- soubory sloužící ke sledování počtu návštěvníků na stránce a doby jejich návštěvy- soubory sloužící k usnadnění registrace nových služeb- soubory sloužící k ochraně dat návštěvníků- soubory sloužící k výběru a nastavení relevantních reklam
    Se svými dotazy ke zpracování osobních údajů či v případě uplatnění výše uvedených práv se mohou subjekty údajů obracet na Správce prostřednictvím e-mailové adresy: prodejna@stastnepacky.cz, tel: 773 407 289 nebo na adrese Vídeňská 545/76, Kunratice, 148 00 Praha 4.
    V rámci přístupu na své webové stránky na adrese www.stastnepacky.cz zpracovává Správce protokolové soubory o přístupu k těmto webovým stránkám, a to za účelem ochrany svých práv a právem chráněných zájmů. Protokolové soubory jsou zpracovávány bez souhlasu návštěvníka webové stránky.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00