Jak na věc


zs ruda nad moravou jídelna ceník

ZŠ | Základní škola a Mateřská škola Dubné

    Mimo tyto termíny je možné navštívit školu kdykoliv po předchozí domluvě, v průběhu roku mohou být organizovány individuální pohovory s rodiči, případně další organizační třídní schůzky v případě potřeby. 
    Má Vaše dítě špatné výsledky ve škole a nevíte si s danou situací rady? Nebo jen chcete, aby se mělo pravidelnou individuální přípravu a získalo tak správné návyky se učit? Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli!
    Z důvodu nedostatečné kapacity základní školy již byla dokončena přístavba nového pavilonu včetně nových šaten a žákovské dílny, která bude uvedena do provozu dne 3. září 2018.
    Nabízíme doučování pro 1. až 9. třídu základních škol. Na základě Vašich požadavků a potřeb Vám sestavíme individuální studijní program přímo na míru. Naším společným cílem je, aby čas, který žáci věnují individuální výuce, byl pro ně příjemný, užitečně strávený a maximálně efektivní.
    © 2015 - Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a dalšího obsahu webu je bez souhlasu společnosti NET DEAL CZ zakázáno.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00