Jak na věc


zvláštní škola varnsdorf

Podmínky pro objednání zvláštního vlaku

    České dráhy po získání vaší objednávky přezkouší technologickou proveditelnost požadavku a nabídnou vám technicky možný způsob řešení, který bude nejblíže vašemu přání vyhovovat. Dojde-li ke vzájemné shodě ve všech důležitých bodech objednávky, nabídnou vám České dráhy smluvní cenu za realizaci zvláštního vlaku nebo vagonu. V případě vašeho souhlasu pak následně písemně potvrdíte dohodnuté skutečnosti a v závazné objednávce se zavážete uhradit dohodnutou smluvní cenu, jejíž celkovou výši včetně zúčtovacích dat v závazné objednávce rovněž nezapomeňte uvést. Jedině po obdržení závazné objednávky následně ihned přistoupí České dráhy k vlastní realizaci vašeho záměru.


Zvláštní matrika - zápis matriční události

    Zvláštní vlak vás doveze v časech a po trasách, které budou odpovídat co nejvíce vaší představě. Sestavíme pro vás takový jízdní řád, který nenajdete v žádné příručce a zároveň vám umožníme splnit vaše přání. Dokážeme vypravit vlak pro různě velkou skupinu osob a dojet co nejblíže místu dalšího návazného programu. Vlak může být sestaven z moderních nebo historických vozidel. Vybrat si můžete lokomotivu i vozy, které vám do zvláštního vlaku zařadíme. Svezeme vás třeba ubytovacím vlakem s jídelními, lůžkovými a lehátkovými vozy. Připravíme i speciální vlakovou soupravu pro různé příležitosti (firemní setkání, oslava narozenin) se salonními, společenskými nebo třeba tanečními vozy. Zvláštní vlaky sestavíme ze všech dostupných typů a vzájemně možných kombinací železničních vozů, moderních i historických. Vozy dokážeme zabezpečit v takové kombinaci, kterou umožňuje rezerva parku vozů osobní přepravy Českých drah, v případě nedostatku některého typu dokážeme takový vůz pronajmout i od jiných
    Tyto lhůty pro objednání je nutné zásadně dodržet, aby se dalo včas připravit a se všemi zúčastněnými projednat zcela konkrétní a technologicky možné řešení. Děkujeme za pochopení.
    Často a zejména u stálých zákazníků Českých drah jsou velice oblíbeny nostalgické vlaky. To jsou také zvláštní vlaky na objednávku, sestavené z historických vozidel, která v pravidelném provozu neuvidíte. Tato vozidla jsou většinou muzejními exponáty. V čele nostalgického vlaku nabídneme některou z parních, starších elektrických, či motorových lokomotiv, nebo samotný motorový vůz. Historických motorových vozů nabízíme celou řadu, mají nízké provozní náklady a hodí se například pro menší skupiny. Všechna historická vozidla vám zajistíme dle vašeho přání. Ke zvolenému historickému hnacímu vozidlu připojíme takové osobní vozy, které vašim požadavkům nejlépe vyhoví.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00